گوسفند رومانف – بره رومانف، ویژگیها و قیمت روز – شیپ 98

در ادامه تفاوت های شیر گاومیش با گاو را می خوانید. گاومیش برای فرار از حشرات موذی نیز به آب پناه میبرد و با آغشته کردن سطح بدن به گل و لای خود را از آسیب آفتاب و حشرات گزنده در امان نگه میدارد. معمولا تحمل در سنین ۳ تا ۵ سالگی اتفاق میافتد هر چند بنظر میرسد سن تحمل رو به افزایش است . در ضمن با انکار ملاکهای ظاهری راه برای شیادها هم باز میشه که هر حیوونی رو به اسم لاری بفروشند. محققان بر این باورند که در صورتی که دام به طریقی خنک شود آبتنی کردن برای آن ضرورت حیاتی ندارد.

گوساله نر نژاد سمینتال یکی از محبوب ترین انواع دام ها برای پرورش و همچنین کشتار می باشد. با کامل ترین آموزش نحوه صحیح تغذیه گاو شیری در این مطلب آشنا شوید . بطور کامل سیاه رنگ است و یک لکه صابونی پشتش دارد. این نژاد به طور متوسط روزانه یک کیلوگرم افزایش وزن دارد و از لحاظ تولید گوشت این افزایش وزن رقم بالایی می باشد. توشه رکتال (در اصطلاح فرانسوی) یا لمس مقعدی (در اصطلاح انگلیسی) در پزشکی و دامپزشکی ارزش تشخیصی بالایی دارد. 6. ضریب تبدیل بالایی دارند که 267 گرم می باشد. ضربه های بسیار سنگینی داره و شگردش هم کاسه است و حتی از روی پارچه کری می زند.

این جوجه خروس تاج مهر از نسلهای افغان می باشد و از جوجه های بسیار عالی می باشد با هیکلی 5 دنگ ، 7 ماهه که هنوز به بانگ نیامده است. سری اول جوجه کشی از این خروس انجام شده و در حال گرفتن سری دوم تخم ها می باشیم. برای اونا حالا این ملاکها اهمیت پیدا می کنه. این نژادها بسیار زیبا و دوستداشتنی هستند و از جثه کوچکی برخوردار هستند که شما برای نگهداری آن ها در فضای بسیار کوچکی نیز می تواندی استفاده نمایید. بسته به محل نگهداری این حیوان، مراقبت از آن هزینههای متفاوتی دارد. هنگامی که نگهداری آگاو را در داخل و یا خارج از محیط انجام میدهید مطمئن شوید که نور زیاد و مناسب، گردش هوای خوب و خاکی با زهکشی بسیار بالا را برای آن فراهم میکنید.

این خروس لال کج از نسلهای افغانستان می باشد و بسیار پر چوب و سنگین زن می باشد سال قبل یک میدان جنگ چوب و قدر زده است. این جوجه خروس لاری افغان و 4.5 ماهه بسیار بلند و کشیده از نسل خروس سیاه (زاغ) می باشد. ارنست همینگوی برای اولین بار در سال 1923 این رویداد را از نزدیک دید و بسیار جذب این رویداد شد و چندین بار تا سال 1959 در این مراسم حضور پیدا کرد. نژادهای هلندی، گاوهایی دو منظوره هستند که هم برای شیردهی و هم برای تولید محصولات گوشتی مورد استفاده قرار میگیرند؛ در حالی که نژادهایی که در آمریکا پرورش یافتهاند، فقط برای شیردهی استفاده میشوند.

هر دو این برادر ها مخصوص جنگ ندید می باشند. زيرا اغلب مرغداران براى هر ۳ تا ۴ مرغ يک خروس در گله رها مىکنند. این خروس 3 دانگ و ریش فروخته شد. این جوجه لاری اصیل فروخته شد. این جوجه لاری اصیل و 6 ماهه از نسل تاج میل افغان میباشد. بسیار کشیده و در قد کش میباشد. جوجه 8 ماهه از نسل سرهنگ و افغان میباشد. 5 دانگ 18 ماهه و قلم سبز می باشد که مخصوص جنگهای ندید است.

قلم : سبز تر جیحا البته سفید هم خیلی خوبه! بیشتر انواع شش دانگ از نژاد افغان بوده و دارای بدنی مستحکم با گردنی کشیده و قلم بسیار کلفت میباشند. همچنین خروس امپراطور دارای تاج و غبغب (آویز گوشتی) بزرگتری بوده و به صورت غریزی، کنجکاو تر از جنس ماده است. این خروس لاری فروش رفت. این خروس لاری اصیل فروخته شد در ضمن پدر این خروس 4 میدان زده است.

دوستان عزیزی که در مسابقه خروس لاری شرکت می کنند لطفا شماره تماس خودشون رو هم بگذارند. از آقا نیما و آقا مجید کمال تشکر رو دارم که به من لطف داشتند. 4.5 دانگ ، به بانگ آمده و هنوز کسو نشده است. 4 دنگ و تقریبا قرمز سیاه با قرمز بیشتر، یک کسو 5 دقیقه ای شده که نسبتا خوب بود ولی هنوز بدنش کم داره. البته همیشه کسو کردن به نفع جوجه لاری تمام نمیشود و ممکن است که او در زمان محک زدن دچار آسیب شود.

سبرایت ها خوی جنگی دارند که به نام های مینیاتوری و جنگلی مشهور هستند سبرایت طلایی و سبرایت نقرهای از نژادهای اصلی این نوع مرغ و خروس هستند که امروزه به خاطر از بین رفتن نسل ها رنگ های دیگری از مرغ و خروس سبرایت موجود می باشد . این جوجه خروس از نسل بسیار خوب و افغانی ظاهرشاه می باشد. این خروس لاری بسیار اصیل از نسلهای کلنگی افغان می باشد. همانطور که در ابتدای مقاله نیز اشاره شد، کشور اندونزی منشا پیدایش این مرغ و خروس ها بوده است، اما نحوه پیدایش این پرنده ها نیز بسیار جالب است، عده ای از دانشمندان بر این باورند این مرغ و خروس ها در اثر بیماری نادری به نام فیبروملانیسایز که یک بیماری ژنتیکی است، دچار تغییرات عمیقی در پوست، مو، گوشت و استخوان خود شده اند.

این نژاد که در زبان انگلیسی به نام Ayam Cemani شناخته می شود برای اولین بار در کشور اندونزی و در سال 1920 توسط مستعمره نشین های هلندی کشف و به سایر نقاط جهان صادر شد. این جوجه خروس 8 ماهه از نسل جومونگ می باشد متاسفانه بدلیل شرور بودن نتونست به قد و هیکل کامل خودش برسد. این عکس جدید از خروس لاری شش دانگ و لال کج می باشد که وزن آن کم شده است و کسوی اول را نیز انجام داده است.

توضیحات بیشتر رو قبلا در موردش داده ام. این خروس لاری افغان و لال کج سومین کسوش رو انجام داده ولی هیچ خروسی بیشتر از 5 دقیقه جلوش دوام نمیاره . آقا امید حیوونای ما قابل شما رو ندارند، جایزه شما هم پیش ما محفوظ هست هر موقع دستور بدید در خدمت شما هستیم. شیرها را به قیمت هر کیلو 2 هزارتومان می فروشیم. کلیه گاوهای موجود در جهان را از نظر نژادی به دو دسته شیری و گوشتی تقسیم بندی می کنند. در بعضی از قصه ها قوه تخیل چنان اوج می گیرد که دو شیر را به خیش می بندند و زمین را شخم می زنند.

سلام اقا پوریا خروس لاری به چشم ، قد ، منقار و چیزای دیگه نیست کلآ به نژاده که بدونی زاتش چی بوده به شکل ظاهری نیست . این خروس لاری یکساله متعلق به یکی از دوستان من می باشد. در سالهایی که بارندگی کم بود زمین ها خیلی سفت می شدند یا بعضی از زمین های کشاورزی ماهیتاً سفت هستند شخم زدن چنین زمین هایی به گاوهای نیرومند و کشاورز باحوصله وماهر نیاز دارد.

نمونه­ی صبح و بعد از ظهر: مقدار MUN در نمونه­ های صبح معمولا کم­تر از نمونه­ های بعد از ظهر است، بنابراین، هنگامی­که MUN گله را در ماه­های مختلف مورد بررسی و مقایسه قرار می­دهید، باید زمان نمونه­برداری از شیر نیز یکسان باشند. 7- عمق پستان عمق پستان یعنی بررسی وضعیت کف پستان (به غیر از نوک آن) با مفصل خرگوشی پاهای عقب. خروس لاری به زاتش بستگی داره(جد آبادش) که همیشه پشتش محکم باشه. خروس لاری 6 دانگ و تاج مهر از نسلهای تاج مهر افغان به شرط میدان ندید 9 ماهه و پدری مشترک با خروس پایین.

دیدگاهتان را بنویسید