دانلود ویندوز 10 – Windows 10 PRO March 2022 + کرک

به طور رسمی امکان استفاده از ویندوز ۱۱ را ندارند. بخش تنظیمات ویندوز ۱۱ از نکات مثبت طراحی این سیستمعامل است. در مجموع باید گفت که طراحی جدید تسکبار و منوی استارت، کاربردی است اما همچنان تا پختگی کامل فاصله دارد. به همین دلیل اضافه شدن این کادر به ویندوز ۱۱ را باید یک نکته مثبت تلقی کرد، البته در عین حال همچنان میتوانید با تایپ کردن در منوی استارت جستجو کنید.

بلوکهای ارتقا یکی از قدیمیترین و شناختهشدهترین مشکلات ویندوز ۱۱ بود که سرانجام توسط مایکروسافت و اوراکل برطرف شده است. براساس گزارشها منوی Start و نوار وظیفه در جلو و مرکز این نسخه قرار دارند.همچنین Action Center برای دو تجربه جدید معروف به مرکز اطلاع رسانی و تنظیمات سریع جایگزین شده است. البته برخی از بخشهای منوی تنظیمات از جمله تنظیمات پیشرفتهتر صدا، هنوز به صفحاتی با ظاهر قدیمی هدایت میشوند که حتی با دارک مود رابط کاربری هماهنگ نشدهاند. البته باید اقرار کرد امنیتِ وابسته به TPM یک راهکارِ کاملا نفوذناپذیر نیست، اما کار هکرها را برای اجرای حملاتِ از راه دور بسیار دشوارتر میکند.امروزه بیشتر از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون پیسی ویندوزی به صورت فعال در سراسر دنیا در حال استفاده هستند که گسترهی هدفِ بسیار بزرگی را برای تهدیداتِ جدید و مخصوصا باجافزارها فرآهم میکنند.

به هیچ طریقی نمی توان منکر این واقعیت شد که کارت گرافیک نقشی حیاتی در عملکرد سیستم برای اجرای بازی ها بر عهده دارد. به لطف این ویژگی، در بازیها، تصاویر با گستره دینامیکی استاندارد، به طور خودکار به HDR تبدیل میشود. در بالاترین بخش منوی استارت، کادر جستجو قرار گرفته است که عملکرد و حتی نتایجی بسیار شبیه به ویندوز ۱۰ را ارائه میدهد و به طور مشابه هم در بین اپلیکیشنها جستجو میکند و هم در اینترنت. یکی از مشکلاتی که در بسیاری از بخشهای ویندوز ۱۱ به چشم میخورد ناهماهنگ بودن بعضی از بخشها با دارک مود است.

روش دیگری برای نصب ویندوز ۱۱ روی لپتاپ یا رایانه دانلود و استفاده از فایل ISO است. با استفاده از پروتکل بلوتوث، علاوه بر اتصال کامپیوترتان به لوازم جانبی بدون سیم مانند سختافزارهای ورودی، هدفونها و بلندگوها، میتوانید از آن برای انتقال فایل بین سیستمتان و سایر دستگاهها استفاده کنید. در پایینِ Places، بخش «Most Used» قرار دارد که در تصویر فوق مواردی مانند «Settings» (تنظیمات)، «Internet Explorer» (مرورگر اینترنت ویندوز)، «Snipping Tools» (ابزار عکسبرداری از صفحه ویندوز)، «File Explorer» (کاوشگرفایل)، «Sticky Notes» (کاغذ یادداشت چسبان)، «Paint»، «Remote Desktop Connection» (اتصال به دسکتاپ از راه دور) و «Windows PowerShell» (ویندوز پاورشل) را شامل میشود و ممکن است در کامپیوتر شما، بسته به اینکه از چه برنامههایی بیشترین استفاده را میکنید، شامل موارد دیگری باشد.

با این حال چند هفتهای میشود که این ویژگی در نسخه اینسایدر اضافه شده و انتظار میرود در آیندهای نه چندان دور برای تمامی کاربران عرضه شود. برخی نیز معتقدند که این روش بیش از افزایشِ امنیتِ کاربران میتواند برای ناشرانِ بازیها و پیادهسازیِ روشهای پیچیدهتر برای ابزارهای حفاظت از DRM (مخفف Digital Rights Management به معنی حق تالیفِ دیجیتال) که به سادگی قابل دور زدن نباشند مورد استفاده قرار بگیرد و از کرک شدن بازیها، حداقل در زمان طولانیتری جلوگیری کند.بههرحال باید منتظر بود و دید که مایکروسافت چه سیاستی برای استفاده از این قابلیت و در مجموع بحث ارتقای امنیت در ویندوز 11 در پیش خواهد گرفت و گیمرها در این میان چگونه از مزایای احتمالی آن برخوردار خواهند شد.

تا شرکت بتواند در مورد استفاده شما آگاهی داشته باشد و در مورد سیستم عامل جدید بازخورد بدست آورد. ویندوز ۱۱ تغییرات ظاهری قابل توجهی نسبت به ویندوز ۱۰ داشته، که از جمله مهمترین آنها میتوان به انتقال تسکبار و پنجره استارت به وسط صفحه و چینش جدید و طراحی رابط کاربری جدید برای این قسمت اشاره کرد. AutoHDR ویژگی دیگری است که به ویندوز ۱۱ اضافه شده است. دیگر قابلیتی که میتوان در NoxPlayer به آن شاره کرد، سرعت بالا در نصب و اجرای اپلیکیشنها است. DirectStorage هم زمان اجرای بازیها را سریعتر میکند و به این منظور راهکار جالبی دارد.

مشخصا تمام کسانی که علاقهی وافری به بازیهای چند نفرهی آنلاین دارند از تقلب متنفر هستند، اما این روشها حتی ممکن است از آلوده شدنِ کامپیوترِ کسانی که سعی میکنند از کدهای تقلب استفاده کنند هم در برابر بدافزارها محافظت کند و در عین حال از خراب کردنِ بازیِ دیگران هم جلوگیری میکند. مایکروسافت بخش اکشن سنتر ویندوز ۱۰ را به دو قسمت جداگانه شامل اعلانها و تنظیمات سریع تقسیم کرده که از نظر من تصمیم درستی است. من اپ تاپم ویندوز هفت هست و میخوام ده رو روش نصب کنم ، آیا ممکنه فایل هام پاک بشه؟ اگر شما هم آیفون یا آیپد دارید حتما برای انتقال فایل بین اندروید و iOS با مشکل مواجه شدین .

شبیه ساز اندروید می تواند در اتاق عمل اجرا شود سیستم ویندوزبه دلایل مختلف اما معمولاً کاربران عادیمی خواهند ببینند نرم افزار دستگاه های تلفن همراه چگونه کار می کند و توسعه دهندگان که شبیه سازها را روی رایانه های شخصی اجرا می کنند ، برنامه های خود را آزمایش می کنند. انتظار میرود که مایکروسافت نسخهی جدید ویندوز را با تغییرات قابل توجهی در رابط کاربری و همچنین تغییرات اساسی در «ویندوز استور» عرضه کند. برای دانستن این نکات و آشنایی با تمام تغییراتی که در ویندوز جدید اتفاق افتاده، از شما دعوت میکنیم که به تماشای این ویدیو بنشینید.

از سوی دیگر برخی از کارشناسان و صاحبنظران دربارهی مزایا و معایب اجباری کردن استفاده از این قابلیت سختافزاری در پیسیها و مخصوصا رایانههای مخصوصِ بازی با مایکروسافت اتفاق نظر ندارند. احتمالا تابهحال مطلع شده باشید که ویندوز 11 روی تمام پیسیها قابل نصب نخواهد بود. احتمالا تصور میکنید که از نظر سختافزاری، محدودیت چندانی برای نصب ویندوز ۱۱ وجود ندارد. اما در کنار این معایب، ویندوز ۱۱ با برخی قابلیتهای کاربردی همراه شده و حالا از نظر طراحی پختهتر از هر نسخه دیگری به نظر میرسد.

بد نیست از کابل شارژ دیگری استفاده کنید تا ببینید مشکل حل میشود یا خیر. اگر هنوز هم قادر نیستید به شبکه متصل شوید، با ریستارت کردن همه آداپتورهای شبکه میتوانید این مشکل را برطرف کنید. بنابراین با نصب این برنامه بر روی گوشی، البته دقت داشته باشید که حساب کاربری گوشی با ویندوز نصب شده بر روی کامپیوتر شخصیتان یکی باشد، میتوانید به تایم لاین سیستمتان دسترسی پیدا کنید. هرچند که بیشتر شیبه سازها از چنین قابلیتی بهره میبرند، اما روند دستیابی و پیدا کردن فایلها در بعضی موارد، تبدیل به پروسهای بسیار زمانبر میشود. البته قطعا برای بهره بردن از این قابلیت باید نمایشگر سازگار با HDR داشته باشید.

ویجتهای ویندوز ۱۱ جایگزینی بهتر برای کاشیهای زنده ویندوز ۱۰ به حساب میآیند و البته بی شباهت با گجتهای ویندوز ۸ هم نیستند. یکی از جذابیتهای ویندوز ۱۱ که از همان ابتدای معرفی بسیاری از ما را هیجان زده کرد، پشتیبانی از اپلیکیشنهای اندرویدی است اما متاسفانه هنوز خبری از این ویژگی در اولین نسخه ویندوز نیست. در این معیار ، سیستم عامل 20 ساله از ویندوز ویستا جدیدتر که روی 0.26 درصد رایانه های شخصی نصب شده است ، بهتر عمل می کند. اما مایکروسافت در ویندوز ۱۱ تلاش کرده تا جایی که امکان دارد این فرایند را پیچیده و طاقتفرسا کند.

اگر کامپیوترتان مربوط به قبل از سال ۲۰۱۸ است، گرچه میتوانید با ترفندهایی از جمله به واسطه فایل ISO ویندوز ۱۱، این سیستمعامل را روی کامپیوتر خود نصب کنید اما احتمالا شانسی برای پشتیبانی «رسمی» از ویندوز ۱۱ ندارید. در زمینهی قرارگیری تبلیغات در فایل اکسپلورر ویندوز ۱۱ فقط چند گزارش محدود منتشر شده و به همین خاطر احتمالا مایکروسافت برای بررسی این ایده دست به انجام تست محدودی زده است.

به نظر میرسد مایکروسافت در حال آماده شدن برای نمایش تبلیغات در بخش جدیدی از ویندوز ۱۱ است. این شرکت اشاره کرده است که باگ مورد اشاره میتواند باعث ایجاد مشکل در عملکرد ماشینهای مجازی شده و آنها را غیرقابل بوت کند. بعد از اینکه EasyRE درایوهای کامپیوتر را اسکن کرد درایو مورد نظر خود را انتخاب کنید و دکمه Automated Repair را کلیک کنید. دکمه پاور را فشار دهید و به مدت ده ثانیه نگه دارید. می توانید این موضوع را با کلیک بر روی دکمه Check for updates متوجه شوید. علاوه بر این با کلیک روی گزینه All apss در بالا سمت راست میتوانید به تمامی اپلیکیشنها دسترسی داشته باشید.

با زدن کلید F3 روی صفحه کلیدِ رایانه یا انتخاب گزینهی جستجو (Find) در نوار ابزار مرورگرِ خود و وارد کردن مدل CPU، میتوانید پردازندهی مورد نظرِ خود را از نظر سازگاری با ویندوز 11 بررسی نمائید. اما یکی از بخشهای رابط کاربری است که به هیچ وجه مورد پسند من نیست به فرایند تغییر اپلکییشنهای پیشفرض مربوط است. ویندوز 11 جدیدترین نسخه سیستم عامل Windows NT است که در 24 ژوئن 2021 توسط مایکروسافت توسعه یافته و رونمایی شد.

Windows Command Prompt (cmd) را اجرا کنید (در ویندوز 10: منوی Start را باز کنید، cmd را تایپ کنید و Enter را فشار دهید) و به پوشه ای که فایل EXE شما در آن قرار دارد بروید. در این مقاله قصد داریم روش بازیابی فایل های پاک شده در ویندوز 11 یا Windows 11 را به شما عزیزان آموزش دهیم، همراه داتیس نتورک باشید. از آنجایی که در ویندوز Play Store وجود ندارد شما باید خودتان تنظیمات مدیریت فایل برنامه را در دست بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید