حل مشکل پیدا نکردن وای فای در لپ تاپ و ویندوز – کوک موبایل

مشکل صفحه سیاه ویندوز، در سیستم عامل ویندوز ۱۰ بیش از هر سیستم عاملی رخ داده و البته دارای راه حل های بیشتری نیز می باشد. خوشبختانه اکنون نیز در ویندوز ۱۱ یک گزینه تراز در نوار وظیفه وجود دارد، که به شما امکان میدهد تا به دکمه استارت در گوشه سمت چپ بازگردید. اکنون باید سیستم عاملی که قصد تعمیر کردن آن را دارید انتخاب نموده و دکمه Next را بزنید . اکنون مراحلی که برای تان نمایش داده می شود را ادامه دهید تا به مرحله انتخاب یکی از نقاط بازگردانی برسید .

بطوری که کامپیوتر شما سعی کند (طوری تنظیم شده باشد) که از هارد درایو یا فلش درایوی یا هر منبع دیگری بوت شود که برای این کار تنظیم و آماده نیست. اگر این گزینه در ویندوز شما وجود نداشت جای نگرانی نیست. در صفحه Advanced Boot Options با استفاده از دکمه های جهتی صفحه کلید ، گزینه Repair your computer را انتخاب کرده و با زدن کلید اینتر آن را اجرا کنید . در صورتی که چند سیستم را روی کامپیوتر خود نصب کرده اید ، ابتدا باید سیستم عامل مورد نظر را با استفاده از کلیدهای جهتی روی کیبرد انتخاب کرده و سپس دکمه F8 را بگیرید .

پایین بخش Input، کادری وجود دارد که باید با کلیک روی فلش کوچک سمت راست، از بین ورودیهای قابل انتخاب، ورودی مربوط به Wo Mic را انتخاب کنید. روی گزینه Check for Updates کلیک کنید و بعد از چند لحظه، دانلود نسخه پیشنمایش ویندوز 11 آغاز میشود. روی گزینه Repair your computer کلیک کنید . در نهایت گزینه Startup Repair را کلیک کنید . در پنجره System Recovery option گزینه System Restore را انتخاب کنید. این سوئیچ همچنین تمام ورودی های که همکنون در مخزن BCD وجود ندارند را نمایش می دهد. در صورتی که لوگوی ویندوز نمایش داده شد ، باید صبر کنید تا سیستم کاملا بوت شده و مجددا آن را ریست کنید .

باشد که باید مجددا ساخته شوند. در صورتی که DVD یکی از این دو سیستم عامل را در اختیار ندارید ، می توانید مستقیما روش شماره چهار را امتحان کنید . نکته : برای انجام هر کدام از سه روش اول باید DVD ویندوز ویستا یا هفت را در اختیار داشته باشید . دقت کنید که در عبارت یاد شده به جای Copied String عبارتی که کپی کرده اید را درج کنید. این نسخه از ویندوز تقریباً محیطی متفاوت با اکس پی داشت و در ابتدا کار کردن با آن دشواریهایی برای کاربرانی که از اکس پی استفاده میکردند داشت.

برای همین باید سیستم را از روی دیسک نصب ویندوز راه اندازی کنید، اگر اولویت درایو دیسک گردان برای بوت شدن از دیسک سخت بالاتر است مشکلی ندارید اما اگر پس از راه اندازی مجدد، سیستم از روی دیسک بوت نشد باید یا با استفاده از بوت منو (Boot Menu) که با فشردن یکی از کلید های F11 یا F12 بنا به مادربوردهای مختلف نمایش داده می شود و یا از طریق تنظیمات Setup سیستم که با فشردن کلید F2 یا Del در هنگام روشن شدن سیستم قابل دسترسی است کاری کنید که سیستم ابتدا دیسک گردان را برای بارگزاری منابع جستجو کند.

1-اطمینان حاصل کنید که رایانه شخصی ویندوزی شما به اینترنت پرسرعت متصل است. زمانی از این سوئیچ استفاده می شود که ویندوزی نصب شده ولی نام آن در لیست bootmgr نمایش داده نمی شود. بطور قطع اگر دیسک سختی که ویندوز در آن نصب شده در لیست وجود ندارد. یک ویژگی قابل توجه Hyper-V است که به کاربر اجازه تست نرم افزار را با شبیه سازی سایر سیستم عاملها میدهد. اما به نظر من بهترین مکان برای یافتن پاسخ سوالات مان ، بخش پشتیبان شرکت سازنده دستگاه یا نرم افزار است .

اما معلوم نیست چه می شود که ناگهان با آنها مواجه می شویم . در ادامه با دستور العملهایی که روی صفحه ظاهر میشود مسیر خود را ادامه دهید و در نهایت روی دکمه Close کلیک نمایید. اگر طبق مراحل قبلی، حساب خود را افتتاح کرده باشید، هم اکنون یک حساب تایید شده در آمارکتس خواهید داشت. امکانات متعددی برای اعمالی نظیر پارتیشن بندی هارد دیسک، ریست رمز عبور حساب های کاربری ویندوز، عیب یابی و تعمیر عیوب سیستم منجمله خطای BOOTMGR و …

ما هم در ادامه می خواهیم روش حل خطای Bootmgr is missing را به شما آموزش دهیم و برای یافتن روش های حل این مشکل به بخش پشتیبانی شرکت مایکروسافت مراجعه کرده ایم . همه کسانی که با ویندوز کار کرده اند می دانند که اگر می خواهید از ویندوز استفاده کنید و قصد امتحان این سیستم عامل را دارید باید قبل از هرچیزی ویندوز را برروی سیستم خود نصب کنید. اکنون باید یکی از تاریخ هایی که قبل از بروز مشکل فعال هستند را انتخاب کنید. برای همین مثلاً اگر از ویندوز 7 استفاده می کنید و به یکی از خطاهای بالا برخورد کرده اید باید حتماً DVD نصب ویندوز 7 را داشته باشید تا بتوانید این مشکل را برطرف کنید.

زمانی که در کنار یکی از ویندوز های ویستا، 7، 8 یا 10 یک ویندوز قدیمی مثلاً XP را نصب کرده اید. برای ویندوز 10 تا زمانی که پنجره choose an option نمایش داده میشود این کلید را چند بار فشار دهید و برای ویندوز 8تا زمانی که پنجره choose your keyboard layout باز میشود کلید را فشار دهید. Skip Ahead – به صورت تمام وقت باز نمی باشد؛ ایجاد ویژگی های جدیدی که مایکروسافت در حال فعالیت بر روی مباحث آن می باشد و به زودی منتشر می شود.

به عبارت دیگه، سیستم سعی می کند از منبعی برای بوت شدن استفاده کند که Bootable (قابل بارگزاری) نیست. این مساله در مورد محتوا و دیسک هایی که در درایوهای نوری و در سیستم های قدیمی تر در درایو های floppy قرار گرفته اند هم صدق می کند. این در حالی است که ویندوز ۱۰ از پردازندههای بسیار بیشتری پشتیبانی میکرد و اجباری به مجهز بودن به TPM 2.0 نبود. ویندوز ۱۰ اکنون از دوربینهای مبتنی بر IP پشتیبانی میکند، یعنی دوربینهای شبکه که هیچ رمزگذاری یا رمز عبور اختصاصی ندارند، اکنون میتوانند مستقیماً از طریق ویندوز ۱۰ شناسایی و مورد استفاده قرار گیرند.

۵. هر نامی که میخواهید برای ماشین مجازی خود انتخاب کرده و Next را بزنید. معمولاً نیازی به کمک گرفتن از یک متخصص فنی برای مدیریت برنامه میزبانی خود نخواهید داشت. در این حالت برنامه نصب ویندوز XP برنامه راه انداز Windows NT Loader یا همان (NTLDR) را جایگزین Windows Boot Manager یعنی Bootmgr.exe کرده است. وجود دارد. کافی است دیسک این مجموعه کاربردی را از بازار خریداری کرده و یا از اینجا یا اینجا دانلود کنید. زمانی که بوت سکتور خراب یا پاک شده است.

در بسیاری مواقع که خطای BOOTMGR نمایش داده می شود. خطای Bootmgr is missing در چه زمانی رخ می دهد ؟ نکته جالب در مورد مسنجر تماس ویدیویی ویندوز ۱۰ این است که با یک رابط کاربری عالی و یکی از برنامه های قابل اعتماد تماس ویدیویی برای رایانه شخصی که می توانید هم اکنون از آن استفاده کنید ، ارئه شده است. راه حل های رفع خطاهای مرتبط با BOOTMGR همه از طریق برنامه نصب ویندوز مورد استفاده یا برنامه هایی که عملکرد مشابه آن داشته باشند قابل انجام هستند. ممکن است یک نرم افزار با اجرا در پس زمینه منابع زیادی استفاده نکند اما وقتی چند برنامه با هم ترکیب شوند، می توانند کامپیوتر و لپ تاپ ویندوز 11 شما را کند کنند.

استفاده از ابزارهای کمکی نظیر مجموعه نرم افزار Hiren’s BootCD می باشد. 5- در مرحله پنجم از اکتیو ویندوز 10 با KMS Auto، پنجره جدیدی با عنوان Task Scheduler باز می شود که باید دکمه Yes را بزنید. در پنجره System Recovery option روی ، درایوی که ویندوز در آن نصب شده است را انتخاب کرده و دکمه Next را کلیک کنید . پس از انتخاب یک نقطه بازگردانی ، روی دکمه Finish کلیک کنید تا بازگردانی ویندوز شروع شود .

پس از انتخاب یک نقطه بازگردانی ، روی دکمه Finish کلیک کنید تا بازگردانی ویندوز شروع شود. System. در پنجره System Properties، روی تب Advanced کلیک کنید. قبل از شروع بحث رجیستری ویندوز باید بدانیم که یک بخش دیگر در سیستمعامل ویندوز به اسم Local Group Policy (گروپ پالیسی) وجود دارد که برخی از تنظیمات مخفی ویندوز هم در آنجا هستند و بیشتر کاربران حرفهای سازمانها مانند ادمینها از آن استفاده میکنند و زمانی کاربرد دارد که قصد اعمال یک سیاست یا تغییر روی ویندوز یا حتی روی گروهی از کامپیوترها را دارید. می توانید این بخش را بدون تغییر رها کنید .

در ویندوز ۸، به جای گزینه “Keep my files” با “Refresh your PC” برخورد میکنید و همچنین “Remove everything” به “Reset your PC” تغییر نام داده شده است. وقتی Setup مادربورد باز شد به دنبال گزینه Boot Periority بگردید. F10 استفاده کنید تا محیط CMD باز شود. در ادامه گزینه Repair your computer را انتخاب کنید . 7. گزینه Confirm را در این صفحه و صفحه بعد، که مربوط به توافق درباره شرایط و ضوابط است، انتخاب کنید. نکته : برای استفاده از این روش نیاز است که System Restore در کامپیوتر شما فعال باشد.

دیدگاهتان را بنویسید