بهترین شبیه ساز اندروید برای ویندوز 10 در سال 2022 – زومجی

با سه بار انجام دادن این کار، ویندوز به طور خودکار صفحهی Windows Recovery را نمایش خواهد داد. دستورالعمل های دقیق تری در مورد غیرفعال کردن راه اندازی مجدد خودکار در خرابی سیستم نیز در سایت پشتیبانی کامپیوتر شما قطعا موجود است موجود است. ۲- Startup Repair بهصورت خودکار کامپیوتر را تعمیر نمیکند. قابلیت Startup Repair در بسیاری از موارد مشکلاتی مانند خرابی ساختار فایل ریجیستری سیستم عامل، خرابی فایلهای سیستمی، نصب شدن ناهماهنگ درایورها و یا خراب شدن دادههای تنظیمات بوت که مانع از بوت شدن سیستم میشوند را شناسایی و برطرف میکند. دکمه ورود به بایوس میتواند یکی از موارد زیر باشد.

در برخی موارد هم ممکن است ارور 0xc0000001 به دلیل به وجود آمدن حفره های امنیتی و یا تداخل با دیگر نرم افزارهایی که روی سیستم عامل نصب شده اند بوجود بیاید. دستگاههای غیرضروری (فلش درایوهای USB، اسدی کارتها، هارد درایوهای جانبی، پرینترها، اسکنرها، دستگاههای امنیتی و بلوتوث) میتوانند باعث بروز خطا در فرایند نصب شوند. اگر در صورتی که یکپارچگی هارد دیسک دچار مشکل شده است، برای رفع ارور ۰xc00000f می توانید از ابزار CHKDSK استفاده کنید تا دیسک اسکن شود. برای حل ارور ۰xc00000f هر گونه فلش، هارد اکسترنال، درایو CD، DVD یا BR، کابل USB، کارت حافظه را از دستگاه جدا کنید.

حل مشکل Startup Repair در ویندوز ۸ و.. حال روی Repair your computer بزنید. در صفحه نصب ویندوز ۸ یا ۱۰ به جای Install now گزینه Repair your computer را انتخاب کنید. سپس به بخش Repair your computer بروید. بعد از انتخاب زبان و زمان گزینه Repair your computer را انتخاب کنید. برای رفع این مشکل میتوانید برنامه منبع آزاد Boot Repair Disk را دانلود کنید. اگر ترجیح می دهید کارها را خودتان انجام دهید – یا automatic repair با موفقیت انجام نشده و به طور کامل مطمئن هستید که مشکل در بخش Master Boot Record یا بخش boot شماست، می توانید برای رفع سریع مشکل از Command Prompt استفاده کنید.

اگر کامپیوتر شما در صفحهی بارگذاری ویندوز گیر میکند، معمولا با جدا کردن USBهای متصل شده به کامپیوتر مشکل رفع میشود و سیستم عامل اجرا میشود. این یک شروع خوب برای رفع خطاهای بوت لودر ناشی از خرابی فایل است. اگر از یک پارتیشن ریکاوری یا دیسک تعمیر شروع می کنید، ممکن است صفحات نمایش کمی متفاوت به نظر برسند ، اما به همان گزینه هایی که می خواهیم در اینجا بپردازیم پایان می دهید. در این حالت باید سعی کنید رایانه را در حالت Safe Mode راه اندازی کنید و عیب یابی را از آنجا شروع کنید. همچنین میتوانید انتخاب کنید که ویندوزتان در Safe Mode از اینترنت استفاده کند یا خیر.

یکی از عجیب ترین راه حل های بالا نیامدن ویندوز ۱۰ استفاده از Safe Mode است، روشی خاص از بوت کردن سیستم عامل با کمترین حد استفاده از نرم افزارها. این موضوع ممکن است مشکل بالا نیامدن ویندوز را حل کند. البته استفاده از این نرم افزار به معنی حل قطعی مشکل شما نیست. از طرف دیگر، این به این معنی است که تمام فایلها و اپلیکیشنهای شما، بعد از نصب مجدد سیستم عامل، پاک خواهد شد. در هنگام وقوع چنین مشکلاتی که با استفاده از روشهای دیگر حل نمیشوند، نصب مجدد ویندوز میتواند تنها گزینه باقیمانده باشد.

متاسفانه این راه حل نیازمند دانلود کامل سیستم عامل ویندوز است. سیستم عامل اندروید یا ویندوزی که می خواهید در گوشی خود استفاده کنید را انتخاب کنید. در ادامه این اطلاعات را برای ورود به حساب پلی استور گوگل و دسترسی به مجموعه اپلیکیشنهای اندروید هم نیاز خواهید داشت. کامپیوتر خودتان را خاموش کنید و تمام اجزاء از موس گرفته تا صفحه کلید و مانیتور را از سیستم جدا و بعد از راه اندازی مجدد تک تک دستگاه ها دوباره به هم وصل کنید.

اگر رایانه شما روشن میشود، اما نمیتوانید وارد ویندوز شوید، امکان استفاده از دیسک نصب ویندوز 7 برای نصب مجدد یا ریکاوری آن وجود دارد. اگر سیدی یا دیویدی نصب ویندوز 7 را در اختیار دارید، میتوانید از آن برای نصب مجدد ویندوز 7 کمک بگیرید. اگر رسانه نصب ندارید (مانند دیسک یا دستگاه USB)، با سازنده رایانه/دستگاه خود تماس بگیرید. در حقیقت با این برنامه شما یک گوشی تلفن اندروید در کامپیوتر خود دارید.

وقتی می بینید “Press any key to boot from CD or DVD” را یک کلید صفحه کیبورد را فشار دهید. ویندوز 7 را ریستارت کنید و فشار دهید کلید F8 همانطور که لوگوی ویندوز 7 را مشاهده می کنید. بدین ترتیب، نرم افزاربه طور مستقل کار اجزای مورد نیاز را تقلید می کند و به شما امکان می دهد بسیاری از بازی ها و برخی برنامه ها را اجرا کنید. بدین منظور ابتدا ویندوز استور را اجرا کنید. بیشتر مادربردها دارای کلید اختصاصی به همین منظور هستند که میتوانید محل دقیق قرار گرفتن آن را در سایت سازنده محصول مشاهده کنید.

امیدواریم از این مقاله اختصاصی استفاده لازم را به عمل آورده باشید. پیش شرط استفاده از این قابلیت این است که از قبل یک نقطه بازگردانی در کامپیوتر خود ایجاد کرده باشید و یا از سیستم خود بک آپ (backup) گرفته باشید. گام 4: رایانه خود را ریبوت کنید. بعد از اینکه ساخت جدید نصب شد، ویندوز از شما درخواست میکند که کامپیوتر را ریبوت کنید. براي اجرای فايلهاي APK اندروید روی ويندوز کافيست نرمافزار BlueStacks را در ویندوز نصب کنید. برای اجرای این فرمان محیط Command prompt را از System Recovery Options باز کنید و دستور زیر را در آن وارد کنید.

دیسک را وارد کرده و سیستم را ری استارت کنید. اما در صورتی که دیسک ریپیر استفاده کرده باشید، صفحه System recovery options را میبینید. 4. Startup Repair را در Windows Recovery Environment اجرا کنید. ممکن است لپ تاپ به راحتی بوت شود خطای windows recovery error را به شما نمایش ندهد. بعد از بوت کردن یکی از این درایوها (چه USB و چه DVD) به دنبال گزینههایی با نامهای System Restore و Startup Repair بگردید که در صحفهی Advanced Options قرار دارند. روی Repair your computer کلیک کنید. بعد از انتخاب زبان، زمان Repair your computer را انتخاب کنید.

Refresh your PC را انتخاب کنید. ماشین مجازیای که ساختهاید را انتخاب کرده و درنهایت روی فلش سبز Start کلیک کنید. بارگیری و صادر کردن فایل ها (به روش معمول یا با “کشیدن و رها کردن” روی پنجره برنامه). به طور معمول برای انجام چنین کاری باید ابتدا وارد بایوس شوید که از طریق فشردن ممتد کلیدهای F2 و F8 یا Delete پس از روشن شدن دستگاه امکانپذیر است. بعد از وارد کردن این فرمان، کلید Enter را فشار دهید، و صبر کنید که کامپیوتر بعد از اتمام روند کار خود، ری استارت شود. مثلا در بعضی از لپتاپهای ایسوس باید لپتاپ را خاموش کرد و سپس با نگه داشتن دکمهی F2، دکمهی پاور لپتاپ را فشار داد.

F8 را فشار دهید تا منوی Advanced Boot Options را فراخوانی کنید. برای این کار باید روی منوی استارت کلیک کنید. هیچ کار دیگری لازم نیست انجام دهید صبر کنید فرآیند کامل شود. کامپیوتر خود را ریستارت کرده و صبر کنید تا لوگوی سازنده بالا آید. ۴- نقطه بازیابی سیستم را انتخاب کنید و روند کار خود را تکمیل نماید. به گزارش ایسنا، ویندوز که برای نخستین بار در سال ۱۹۸۵ عرضه شد، بخش مهمی از کسب و کار مایکروسافت باقی مانده است. چرا که در حالت پیش فرض، اندروید شما را محدود به دریافت برنامه از گوگل پلی می کند و اجازه نمی دهد که روی موبایل تان از طریق مبنعی ناشناسی فایل APK دانلود و نصب کنید.

همانطور که گفته شد خطای Error: Windows failed در نسخه های مختلف ویندوز از ویستا گرفته تا ویندوز ۱۰ رخ می دهد. ارور 0xc00000e یکی از خطاهای مربوط به صفحه آبی مرگ ویندوز 10 بوده و در حین استارتاپ سیستمعامل رخ میدهد. این یعنی بیلدهای منتشرشده در حلقهی Fast میتوانند حاوی ویژگیهای جدیدی باشند که ممکن است در نسخهی عمومی بعدی سیستمعامل ردموندیها وجود نداشته باشد. با اینکه واین در گلکسی تب S2 اجرا میشود، در نسخه قبلی، یعنی S، اجرایی نیست.

Slow Ring – شبیه به Ring Fast می باشد، اما تقریبا نه مثل دیگر Build ها و آخرین نسخه ها. اگر سی دی تعمیر سیستم یا درایو ریکاوری ندارید شما می توانید از کامپیوتر دیگری که همان نسخه ویندوز را دارد استفاده کنید. اگر گزینه Fast Boot را مشاهده نمیکنید کامپیوتر شما قبل از سال 2013 تولید شده است که این قابلیت هنوز معرفی نشده بود. اما بهرحال باید بپذیریم که بسیاری از فایلهای exe قابلیت تبدیل به apk و اجرا شدن در سیستم عامل اندروید را ندارند.

با توجه به محدودیت قابلیت های سیستم عامل اندروید ، ممکن است لازم باشد نسخه کامل سیستم عامل ویندوز را به عنوان یک برنامه جداگانه اجرا کنید. در مطلب امروز تصمیم داریم نحوه نصب برنامه های اندروید بر روی ویندوز 10 و سایر نسخه های ویندوز را با استفاده از شبیه ساز Blue Stacks خدمت شما کاربران سایت ترفندها آموزش دهیم. در صفحه اصلی ویندوز 11، بخشی تحت عنوان حداقل سیستم مورد نیاز قرار گرفته تا کاربران سختافزار لازم را بررسی کنند. برنامه LD Player یک شبیه ساز اندروید سبک و با تمرکز بر عملکرد بازی است که میتواند در لیست بهترین شبیه سازهای اندروید قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید