اندروید مجازی برای ویندوز 7. شبیه سازهای اندروید در رایانه (رایانه مبتنی بر ویندوز)

این نرم افزارهایی که اغلب همراه با تبلیغات، برنامه های جانبی دیگر یا نوار ابزارهای شلوغ همراه هستند میتوانند منجر به کندی سیستم شما و اشغال حافظه سیستم شوند. ویرایش خانگی برای کاربرانی که کارهای تجاری با سیستم انجام نمیدهند و طبیعتا امنیت اطلاعات نیز برای آنها اهمیت چندانی ندارد و همین طور دستگاه های زیادی برای مدیریت از طریق سیستم عامل ندارند، مناسب است و این دسته از افراد تفاوتی بین ویرایش های مختلف ویندوز 10 حس نخواهند کرد.

در طراحی انجام شده به کاربران ویندوز و مدیران این امکان داده می شود تا قادر به آزمایش نسخه های جدید ویندوز باشند. پاسخ بدین صورت داده می شود که این اپلیکیشن ها هم اکنون قابل اجرا در دسکتاپ و آن هم در پنجره مخصوص خود هستند و امکان مینیمایز و نوتیفیکیشن را نیز به کاربران ارائه می کنند. مرحله ۴. اگر ویندوز ۱۱ با سختافزار کامپیوتر شما سازگار باشد، در بخش بهروزرسانی بارگیری نشان داده خواهد شد. با آپدیت کردن ویندوز ۱۰، بیشتر تنظیمات دستنخورده باقی میمانند. ” در سمت پایین صفحه نمایش، میتوانید تنظیمات بیشتری را به یادآوری اضافه کنید مثلا زمان و مکان دقیق و اینکه دوست دارید چقدر زودتر به شما اطلاع رسانی شود را لحاظ کنید.

یادآوری این نکته مهم است که مایکروسافت بیش از هفت سال پیش انتشار به روزرسانیهای فنی و وصلههای امنیتی برای سیستم عامل را متوقف کرد. سپس دوربین را متوقف کرده و مجددا راهاندازی کنید و در ادامه سایر فعالیتها را انجام دهید. در ادامه فقط باید آن چیزی که میخواهید را تایپ کنید، سپس روی نماد کلیپبورد آبی کلیک کرده تا انتقال به گوشی انجام شود. برای اینکار باید به Windows services administration tool مراجعه کنید. با این حال اگر شما مسلط به زبان انگلیسی هستید، این ابزار برای انجام کارهای روزمره شما حاضر است.

همانطور که در ابتدا گفته شد، ممکن است شما به هردلیل هماکنون که در حال خواندن این صفحه هستید، نتوانید بهروز رسانی جدید را از طریق برنامه Settings دریافت کنید و یا این بهروز رسانی به شما نشان داده نشده و بدون دریافت آن گفته میشود که دستگاه شما دارای آخرین نسخه است. ما برای شما یک فیلم نسبتا بلندی در این باره قرار داده ایم. روشهای زیادی برای اتصال لپ تاپ به اینترنت وجود دارد که در این قسمت به روش ساده و کاربردی برای دسترسی و اتصال اینترنت گوشی به لپ تاپ اشاره خواهیم داشت. مایکروسافت تایید کرده است که نسخه ی جدید ویندوز که از آن به نام ویندوز 10 یاد می شود،نسخه نسخه ی بعدی ویندوزفون هم خواهد بود با این اعلام شاهد ادغام ویندوز با سیستم عامل موبایل خواهیم بود ولی در نسخه ی موبایلی ویندوز شاهد رابط کاربری دسکتاپ نخواهیم بود.همچنین وی ادامه داد که ویندوز 10 نسخه جدیدتر ویندوز 8 خواهد بود.پیش از این نیز شایعه شده بود که مایکروسافت قصد دارد هر نسخه از سیستم عامل های ویندوز شامل ویندوز Pro، ویندوز RT و ویندوز فون را یکی کند و در قالب یک سیستم عامل با عنوان ویندوز منتشر نماید.

وی تأکید کرد تمام ابزارهای مرتبط با «اینترنت اشیاء» تا سرورهای غول پیکر با ویندوز 10 کار خواهند کرد و ویندوز دوباره متولد خواهد شد. ویندوز ۱۰ تازه ترین نسخهٔ در یک رویداد رسانه ای پرده برداری شد. در آموزش برنامه نویسی اندروید با پایتون در ویندوز 10 مراحل کاملی از نحوه برنامه نویسی اندروید در پایتون توضیح داده شد. مایکروسافت میگوید نسخهی جدید ویندوز ۱۰ ابزارهای پیشرفتهتری برای تأمین امنیت و مدیریت کارهای مختلف دارد و MDM (مدیریت دستگاه موبایلی) و حافظهی بیشتر از روند Sign-In در حسابهای کاربری را بهبود میبخشد. مایکروسافت منوی استارت را که با معرفی ویندوز 8، حذف شد، به محیط دسکتاپ، ویندوز 10 باز گردادنده است، سیستم جستجو در ویندوز 10 بهبود یافته و پشتیبانی از ماوس و صفحهکلید نیز بهتر شده است.

بهترین امکان معرفی شده در ویندوز 10 را می توان به اینجا محیطی که در آن هم استفاده از موس و کیبورد وجود دارد و هم صفحه ی لمسی. گرچه مشکلات ویندوز ۱۰ خیلی کمتر از نسخههای قدیمیتر مثل ویندوز ۷ است؛ اما کاربران در کار با ویندوز ۱۰ هم با چالشهایی روبهرو بودهاند. برای حل مشکل ۰xc00000f از فلش بوتیبل ویندوز استفاده کنید. اگر شما فلش USB خود با قابلیت بوت را آماده کرده اید، می توانید به بخش “آموزش نصب ویندوز 10 از روی فلش ” بروید و ظرف مدت چند دقیقه نسخه جدید ویندوز خود را نصب نمایید.

1- ابتدا نسخه ISO را بر روی یک DVD رایت و یا یک فلش بوت بسازید و آن را به سیستم خود متصل کنید. با این حال اگر شما به بازی های آنلاین علاقه دارید می توانید از این اپ که بصورت پیش فرض با نصب ویندوز بر روی سیستم شما نصب شده است، از ده ها بازی آنلاین لذت ببرید. برای مثال آخرین نسخه ویندوز، ویندوز 10 می باشد که با منوی استارت آمد. ویندوز ۱۰، برای هر بخش از ویندوز، یک عیبیاب یا Troubleshooter دارد. یکی از عمومیترین مشکلات کاربران ویندوز، اشکال در ارتقای ویندوز ۷ یا ۸ به ویندوز ۱۰ بوده است.

شما با رفتن به قسمت به روزرسانی و امنیت (Update and Security)، سپس به روزرسانی ویندوز (Windows Update) میتوانید آن را غیرفعال کنید. صفحه تنظیمات ویندوز را باز کنید و به قسمت Time & language بروید. اما این ابزار در ویندوز 10 تبدیل به ابزاری متفاوت و بهبود یافته به نام Snip & Sketch شده است که در کنار عکس گرفتن از صفحه، شما می توانید قسمتی از صفحه را با موس کامپیوتر ببرید و یا حتی می توانید بعد از ثبت عکس، اقدام به ویرایش آن کنید. مایکروسافت برای راحتتر کردن آپدیت از ویندوزهای قدیمی به ویندوز ۱۰، یک ابزار مخصوص تولید کرده است که با نام Media Creation Tool شناخته میشود.

حال به شفاف سازی تفاوت نسخه های ویندوز 10 میرسیم و ابتدا به سراغ ویرایش خانگی این سیستم عامل میرویم. اینسایدر ها افرادی هستند که در طول این 10 ماه، میلیون ها نظر و بازخورد را برای مایکروسافت فرستاده اند و ایده های بی نظیر خود را با مایکروسافت در میان گذاشته اند و به نوعی به شکل گیری ویندوز 10 کمک کرده اند. منوی استارت را باز کنید و Disk Cleanup را تایپ کنید تا ویندوز این ابزار را برای شما پیدا کنید. انتظار میرود در نسخهی آتی یک استور یا فروشگاه برای دریافت نرمافزارها وجود داشته باشد که هماکنون نیز این کار شروع شده است.با این ویژگی نرمافزارهای طراحیشده قابلیت اجرا بر روی گوشی و هم سیستمهای رومیزی را خواهند داشت.

پس از اینکه دانلود فایل Iso پایان یافت، باید این فایل را با استفاده از نرم افزارهای کپی اطلاعات بر روی CD یا DVD (نرمافزارهای مشهوری همانند Nero)، بر روی یک DVD کپی کنید و یا اینکه به طور مستقیم فایل ذخیره شده در هارد سیستم را بر روی دستگا های مجازی همچون VMware نصب کنید. در پایان باید گفت بهتر بود اگر مایکروسافت امکان دریافت خودکار آپدیتها را به شیوهای راحتتر در اختیار کاربر قرار میداد؛ اما اگر به هر دلیلی تمایل ندارید ویندوز ۱۰ به صورت خودکار آپدیت شود، بهترین گزینه قرار دادن اتصال اینترنت ویندوز ۱۰ در حالت Metered است که در ابتدا توضیح دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید