آیا تغییر سیستم عامل گوشی موبایل امکان پذیر است ؟

در صورتی که ارتقای رایگان به ویندوز ۱۱ از طریق Windows Update پیشنهاد داده شد و باید از مرورگر استفاده کنید، نیازی نیست ارتقا را با استفاده از Installation Assistant یا Media Creation Tool انجام دهید مگر اینکه مشکل حل شود. اگر هنگام بازی یا کار با نرم افزاری دچار مشکل صفحه آبی شدید بدانید که بازی یا برنامه برای سیستم شما سنگین و امکان استفاده از آن را ندارید. در غیر این صورت، میتوانید با آزمون و خطا و یا جستوجو در گوگل، کلید درست مطابق با کامپیوتر خود را پیدا کنید. اگر شما از نصب تمیز استفاده کردهاید یا بیشتر از یک ماه است که از ویندوز ۱۰ استفاده میکنید؛ ممکن است فایلهای قدیمی و سیستمی، فضای هارددرایو شما را اشغال کرده باشند.

ممکن است سیستم عامل، خطاهای مختلفی در زمان آپدیت به کاربر نمایش دهد. خاموش کردن سخت افزاری یا اجباری کامپیوتر در زمان انجام آپدیت، پیشنهاد نمیشود. این راهنما شامل دستور العملهایی برای مقابله با همه مشکلات ذکر شده در زمان بروزرسانی نسخه می 2021 ویندوز 10 از نسخههای 20H2 و 2004 یا نسخههای قدیمیتر با استفاده از ابزار Media Creation Tool، دستیار بروزرسانی یا Windows Update است. اما کاربر میتواند هر زمان که خواست، برنامههای پیشفرض را تغییر دهد. ویندوز ۱۰ نام سیستم عاملِ نسخه قبلی بھینه تر شده و تغییراتی که در آن اعمال شده نشان از آن دارد که ردموندی ھا با تغییر سیاست ھایشان، به بازخورد کاربران اھمیت زیادی داده اند و سعی کرده اند به مھم ترین درخواست ھا پاسخ مثبت دھند.

هنوز پاسخ آن مشخص نیست. به این ترتیب برای ویندوز ۱۰ میتوانید تعریف کنید تا سر ساعت مشخص پس از انجام فرآیند آپدیت، ریستارت شود. به صفحه قبل برگردید و آیکون Play را فشار دهید تا انتقال صدای شما به کامپیوتر انجام شود. قبل از اینکه مراحل نصب نسخه بتا ویندوز ۱۱ را با هم بررسی کنیم، دوباره یادآوری میکنیم که این بیلد ویندوز کامل نیست و به احتمال زیاد پر از باگ است. به همین دلیل این قابلیت از مهم ترین تغییرات ویندوز 10 می باشد. در سال های گذشته برای استفاده از این قابلیت باید هزینه های گزاف را می پرداختید تا نرم افزار تبدیل گفتار به متن را خریداری کنید که به میزان زیادی باگ داشت و شاید از هر 10 کلمه، 5 مورد کلمه به اشتباه تایپ می شد.

با این حال این نسخه از ویندوز تغییر و تحولات شگفت انگیزی نسبت به نسل های قبلی خود یعنی ویندوز 8 داشت که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک ما قصد داریم شما را با قابلیت ها و ویژگی های ویندوز 10 آشنا سازیم. وقتی که تمام این مراحل را طی کردید، Unified Remote در فهرست برنامههای کامپیوترتان پدیدار میشود و میتوانید با تغییر تنظیمات برنامه در گوشی خود از قابلیتهای مختلف آن استفاده کنید.

خود ویندوز، این کار را برای شما انجام میدهد! از طرف دیگر ویندوز ۱۰ حالت اتصال به اینترنت را به ازای هر شبکه حفظ میکند، به این ترتیب پس از اینکه یکبار تنظیمات را در حالت Metered قرار دادید اگر به اینترنت از شبکههای دیگری متصل شوید باز هم از آنجایی که تنظیمات ویندوز ۱۰ بر روی Metered قرار گرفته است، فرآیند دانلود آپدیتها به صورت خودکار انجام نمیشود. منوی استارت را باز کنید و Disk Cleanup را تایپ کنید تا ویندوز این ابزار را برای شما پیدا کنید. منوی گزینه های پیشرفته استارت آپ ویندوز ۱۰ (Windows 10 Advanced Startup Options) را باز کنید.

1. بخش تنظیمات ویندوز را باز کنید. لازم به ذکر است که Windows Update تنها زمانی این تنظیمات را اعمال میکند که بر روی گزینه Check For Update کلیک کرده باشید. سپس وارد قسمت Windows Update شده و بر روی گزینه Check for Update کلیک کرده و قسمت Advanced Options را انتخاب نمایید. پس از اینکه تنظیمات مورد نظر را با دو بار کلیک بر روی یکی از فایلها اعمال کردید به قسمت Windows Update مراجعه کرده و به منوی Settings وارد شده و بر روی گزینه Check for Update کلیک کنید. از پنل سمت چپ، گزینه Troubleshoot را انتخاب کنید.

3. از پنل سمت چپ، روی Notification & actions کلیک کنید. روی منوی کرکره ای تپ کنید و Load Machine را انتخاب کنید. سپس در منوی Run عبارت gpedit.msc را تایپ کرده و اینتر را بفشارید. حل مشکل Startup Repair در ویندوز ۸ و.. درهرصورت باید منتظر ماند تا مایکروسافت در آینده نسخهی پیشنمایش را منتشر کند زیرا نسخهی پیشنمایش بیشترین شباهت را به نسخهی نهایی ویندوز خواهد داشت. به این معنا که در روز ۷ مرداد، تعدادی از رزرو کنندگان، پیغام دریافت آن را دریافت می کنند و مابقی افراد آن را در روزھای آینده دریافت خواھند کرد. لازم به ذکر است که مایکروسافت بیدلیل برای ویندوز ۱۰ آپدیت منتشر نمیکند و این آپدیتها حاوی بستههای امنیتی بسیاری هستند که سلامت ویندوز ۱۰ را تضمین میکنند، به این ترتیب پیشنهاد میکنیم علیرغم غیر فعال کردن آپدیت خودکار ویندوز ۱۰، باز هم هر از گاهی سیستمعامل خود را به آخرین آپدیتها ارتقا دهید.

صفحه تنظیمات را باز کنید و به بخش Update & Security بروید. در صفحهای که باز میشود، روی گزینه Download tool now کلیک کنید. گام 8: فعال بودن گزینه Display My Phone Screen را تحقیق کنید. طی چند وقت گذشته انتقاداتی نیز به ویندوز 11 وجود داشته است که عمده آن مربوط به مورد نیاز بودن پردازندههای پشتیبانی کننده از TMP 2.0 برای اجرای ویندوز 11 است. این توسعهدهنده در کنار اجرای ویندوز ۱۱، اعلام کرده که موفق به اجرای چندین توزیع مختلف لینوکس بر روی پیکسل ۶ هم شده است.

در صورت امکان درایو ویندوز خود را به روی یک هارد درایو SSD منتقل نمایید. مایکروسافت در ویندوز جدید خود تلاش نموده تا به بازخوردهای کاربران قدیمی، توجه نموده و نیازهای آن ها را برآورده کند. اگر شما جزء افرادی هستید که دوست دارند همزمان هم بازی و هم برنامه اندروید را در رایانه شخصی خود به اجرا در بیاورند، BlueStacks بهترین انتخاب برای این افراد است. بدین منظور ابتدا ویندوز استور را اجرا کنید.

درایو ویندوز خود را تیک بزنید. برنامه Airstream برای آن دسته از کاربرانی که قصد دارند از طریق گوشی به مدیریت کامپیوتر خود بپردازند، بسیار کاربردی خواهد بود. علاوه بر این، بخش مدیریت اسکریپتها و گرافیک ویندوز 10 در کنار دات نت فریم ورک نیز دستخوش تغییراتی ویژه شدهاند که باعث افزایش امنیت و نحوه استفاده از کامپیوترهای مبتنی بر این سیستم عامل میشود. در قسمت بالای این منو نیز عبارت Some Settings are managed by your organization درج شده است. مایکروسافت بدون شک امیدوار است که آنها را با سهولت ایجاد یک برنامه برای تمام دستگاه های ویندوز 10، به جای جداگانه برای سیستم عامل های مختلف، جذب کند.

دیدگاهتان را بنویسید